Rozë

“Sa fallco”, videoja nga koncerti që po thyen rrjetin, Efi “xheloze” për Kiarën dhe Luizin

Autori: Gazeta inFokus 15:24 | 09 May 2023

Një natë pas finales së “Big Brother VIP” Luizi mbajti një koncert në një nga clubet e Tiranës bashkë me Noizyn. Para se të ngjiteshin të dy në skenë, Luizi performoi “Zjarr e ftohtë” dghe “Me ty”.

Këngën e dytë ai ia ka dedikuar Kiarës ndaj në momentin që e këndoi mori edhe moderatoren pranë vetes.

Mirëpo, kjo skenë duket se nuk i ka pëlqyer Efit. Ajo ka qenë në club e pranishme bashkë me ish-banorët e tjerë. Dhe në videot që janë publikuar prej tyre dëgjohet zëri i Efit, e cila shprehet me ironi që të dalin dhe ish-banorët e tjerë në skenë, të rrinë kot si Kiara.

-Advertisement-

“E forta do jetë të dalim dhe ne në skenë të rrimë kot, ashtu ka dalë ajo, po rri kot atje”- dëgjohet të thotë Efi.

Ndërsa, në një video tjetër që po qarkullon në rrjet, zëri i Efit dëgjohet teksa thotë “sa fallco”, duke iu referuar Kiarës, e cila po i qëndronte pranë Luizit.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:

Të tjera