Rozë

Sa e dhimbshme! MISS-i i famshëm humb jetën në një aksident me makinë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 17:56 | 07 December 2019

Ish- Miss Bota nga Pakistani, Zanib Naveed ka humbur jetën në një aksident me makinë.

Naveed humbi kontrollin e makinës së saj tip Mercedes CL2 që u përplas në bordurë dhe më pas u kthyer përmbys në rrugë.

Aksidenti ndodhi në një fshat në Qarku Rockland. Lajmi për vdekjen e 32-vjeçares u konfirmua nga Policia e Shtetit Maryland.

Sipas autoriteteve, Naveed u shpall e vdekur në vendin e ngjarjes. Në automjet nuk kishte asnjë njeri tjetër përveç saj.

Ndërsa janë nisur hetimet për të zbardhur shkakun e aksidentit.

Naveed u diplomua në Universitetin Pace në vitin 2011. Ndërsa u shpall Miss Pakistani në botë në Toronto të Kanadasë në 2012.

Të tjera