Rozë

Sa bukur është rregulluar Egzona për në punë

Autori: Gazeta inFokus 17:53 | 20 May 2020

Egzona Muqiqi është rikthyer me shumë pozitivet në punë pas pandemisë.

Ajo pasi që njihet si një femër e zonja dhe me stil të veçantë, nuk u mungon asnjëherë mediave rozë, shkruan “Kosovarja”.

Këtë kujdes të madh e ka edhe në ambientin e punës, e cila gjithmonë duket e veçantë.

Edhe sot, me një grim të bukur gruaja e Albatrit po shkëlqen.

Të tjera