Rozë

Sa bukur duket me këtë fustan Rina

Autori: Gazeta inFokus 18:07 | 20 November 2020

Rina Balaj do të publikojë këngën e re me titull “Zjarr”.

Këngëtarja e famshme shqiptare, Rina Balaj ka paralajmëruar se sot (e premte) në ora 21.00, do të sjell këngën e pritur me padurim nga fansat e saj.

Ndërsa ajo vendosi të publikojë një imazh mjaft tërheqës nga xhirimet e klipit tashmë të përfunduar.

Për këtë klip ajo ka vendosur të transformohet me flokë ngjyrë portokalli të ndezur dhe me pamje mjaft joshëse.

Të tjera