Rozë

Ryva Kajtazi bëhet krejt si Jennifer Lopez

Autori: Gazeta inFokus 22:17 | 23 October 2021

Se këngëtaret po ndryshojnë nga viti në vit, kjo tashmë dihet dhe shihet.

Edhe këngëtarja Ryva Kajtazi po duket ndryshe, nukur dhe tejet bashkojore në të gjitha paraqitjet e fundit.

Ajo, po komentohet përditë për pamjen e re. Ryva, thotë se nuk ka asnjë ndërhyrje dhe krejt kjo është rezultat i punës në palestër dhe mënyrës së të ushqterit.

Ryva ka publikuar disa foto të reja nga xhirimet e vitit të ri, ku po duket shumë e ngjashme me dicën e muzikës dhe filmit, J.Lo.

Të tjera