Rozë

Ryva bën ndërhyrje në fytyrë, transformohet në pamje!

Autori: Gazeta inFokus 18:25 | 06 September 2022

Ryva Kajtazi, padyshim është njëra nga artiset më të dashura për publikun, ani pse karrierën e nisi si aktore, Ryva më shumë është pëlqyer më shumë nga audienca si këngëtare.

Tani, ajo më shumë është angazhuar në këtë profesion, duke qenë shumë e kërkuar në dasma dhe ahengje të ndryshme.

Ryva së fundmi ka treguar se ka bërë ndërhyrje në pamje.

Ajo është shndërruar në një zeshkane bukuroshe, kaq shumë po i shkon për fytyre ky ndryshim Ryvës.

Të tjera