Rozë

Rumer Willis tregon trupin e saj… jo perfekt: “Më pëlqen si dukem pa filtra”

Autori: Gazeta inFokus 15:45 | 19 May 2020

Karantinë dhe ushtrime fitnesi për Rumer Willis, një nga vajzat e Demi Moore dhe Bruce Willis.

31 vjeçarja ka postuar së fundmi disa foto dhe një video, ku shfaqet teksa bën fiskulturë dhe tregon fizikun e saj në superformë.

’Ky është një postim vlerësimi për trupin tim’, shkruan artistja, që lëshon një mesazh të ‘body positivity’.

‘Mendoj që është e rëndësishme të festojmë për veten tonë, jo sepse kemi humbur peshë apo jemi si duhet të jemi…

Të tjera