Lajme

Rrotullohet vetura në Fushë Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 14:44 | 14 February 2020

Një veturë është rrotulluar në Fushë Kosovë, përkatësisht ndërmjet fshatit Bresje dhe Llapnasell

Gazeta inFokus ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes, ku shihet vetura e përmbysur jashtë rrugës.

Nuk dihet ende a ka të lënduar.

Gazeta inFokus do të ju mbaje të informuar më rastin./Gazeta inFokus/


Të tjera