Lajme

Rrokulliset një veturë në magjistralen Mitrovicë- Skenderaj

Autori: Gazeta inFokus 21:14 | 13 January 2020

Në magjistralen Mitrovicë-Skenderaj të hënën ka ndodhur një aksident komunikacioni.

Në fshatin Broboniq, një veturë është rrokullisur dhe ka përfunduar jashtë rrugës, shkruan gazeta inFokus.

Personi që pësoi aksident e ka konfirmuar vetë atë duke ka shkruar në llogarinë e tij në facebook se nuk ka pësuar lëndime serioze.

“Falenderime te pafundme per t’Plotefuqishmin qe me ruajti nga me e keqja! Per te gjithe te interesuarit falenderime t’perzemerta; gezoj shendet te mire, me pak gervishje te lehta”, ka shkruar ai/Gazeta inFokus/

Të tjera