Lajme

Rrokulliset një veturë, aksident i réndé në rrugën Fushë Kosovë-Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 17:18 | 23 May 2024

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në rrugën Fushë Kosovë – Prishtinë.

Në pamjet qw ka siguruar Gazeta Infokus shihet se një veturë është rrokullisur, dhe në vend të ngjarjes është parë edhe ambulanca.

Infokus ka kontaktuar me policinë dhe është në pritje të një përgjigje zyrtare.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
EURO 2024 dhe Serie A, dy ekskluzivitetet absolute të Artmotion këtë vit

Të tjera