Lajme

Rrihen shoferët e autobusëve të Obiliqit, fajësojnë njëri-tjetrin se po ia marrin udhëtarët (Video)

Autori: Gazeta inFokus 11:40 | 17 May 2017

Një përleshje ka ndodhur në mëngjesin e sotëm në mes të shoferëve të dy kompanive që kanë linjat Prishtinë-Obiliq.

Sipas një lexuesit të Indeksonline, rrahja ka ardhur mes shoferit të kompanisë Kastrioti dhe Brenica, pasi njëra kompani nuk ka respektuar orarin e nisjes së autobusit.

Kjo siç ka thënë ai, ka zemëruar shoferin pasi që linja tjetër duke u nisur para orës së caktuar, ia kishte marr udhëtarët.

Siç shihet në video, shoferët dalin jashtë autobusit duke u rrahur, derisa pasagjerët detyrohen të dalin nga autobusi. /Indeksonline/

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera