Lajme

Rrëzohet edhe një vilë tjetër në Batllavë

Autori: Gazeta inFokus 13:12 | 25 November 2022

Ka vazhduar edhe sot aksioni i rrëzimit të vilave nga Komuna e Podujevës, rreth liqenit të Batllavës.

Nga komuna kanë thënë se këto vila janë të ndërtuara pa leje dhe fatin e njëjtë do ta kenë edhe vilat tjera, që ata thonë se janë pa leje, raporton T7.

Të tjera