Lajme

Rrezikon veten dhe të tjerët, vozit në anën e kundërt, në autostradën ‘Ibrahim Rugova’

Autori: Gazeta inFokus 13:54 | 21 November 2021

Një qytetarë ka rrezikuar veten dhe të tjerët teksa ka vozitur në shiritin e gabuar në autostradën “Ibrahim Rugova”.

Në një video  shihet se si një shofer nuk hezitoi aspak që ta ngiste makinën në anën e kundërt, duke rrezikuar veten e shumë pjesëmarrës të tjerë të komunikacionit.

Me poshtë e gjeni video:

Të tjera