Fokus

Rrëqeth Malsorja e Deçanit, në nderë të festës së 28 Nëntorit, i dedikon këngë dëshmorit Afrim Bunjaku

Autori: Gazeta inFokus 17:12 | 28 November 2023

Alessia Krasniqi e njohur si “Malsorja e Deçanit “ishte këtë javë e ftuar në emisionin “Zgjohu” nën moderimin e Era Berishës, ajo ekskluzivisht për Zgjohu, ka kënduar një këngë dedikuar policit që ra dëshmor, Afrim Bunjakut.
Për ta ndëgjuar këngën që ia dedikoi, ndiqeni emisionin e plotë special për festën e 28 Nëntorit në platformën online Youtube, Gazeta Infokus dhe në Facebook, Infokus Plus:/Gazeta Infokus/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
E treta e verteta, shpallet fituesi I trete I Lojes Shperblyese se Artmotion?

Të tjera