Lajme

Rrënqethëse: Mesazhi prekës i moderatorës së RTK-së për bashkëshortin e saj i cili vdiq dje (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 15:28 | 30 April 2017

Lajmin tragjik për vdekjen e Alfons Ahmetit e ka konfirmuar edhe bashkëshortja e Alfonsit, Edita Ahmeti.

Ajo në Facebook, ka bërë një mesazh shumë prekës duke u munduar ta shprehë dhimbjen dhe dashurinë e madhe që kishte për të.

Ja postimi i saj:

Si duket dashnitë ma të sinqerta shuhen herët e zoti po i mirrte herët ata më të mirët pranë vetes..

Sot humba zemrën teme, shokun ma të mirë e udhërrëfyesin ma të mirë të jetës… Tash po e kuptoj fjalinë -Njeri është ma i fortë se guri…Të dua përgjithmonë dashnia jeme e jetës”.

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera