Lajme

Rrena e Fisnik Ismailit me mëngjes

Autori: Gazeta inFokus 09:37 | 01 April 2021

Stema e propozuar nga Fisinik Ismaili është pranuar nga Federata e Futbollit të Kosovës.

Kjo është rrena e parë e Ismaili në ditën e 1 prillit, shkruan Gazeta Infokus.

“Unë zakonisht nuk çohna kaq herët, por sot më çoi një thirrje që ma ndreqi ditën:
Me kërkesën edhe insistimin e lojtarëve, të cilët një pjesë të madhe të fajit për humbjet e fundit po ia lënë stemës së re, që ua ka ulë motivimin e frymëzimin për fitore, si dhe përkrahjen masive të tifozëve, FFK ka marrë vendim me e ba stemën e dizajnueme nga unë shenjë zyrtare të futbollit të Kosovës”, ka shkruar Ismaili.

Se një gjë e tillë e gënjeshtër e ka pranuar për Gazetën Infokus, Fisnik Ismaili/
“Rrenë është rrenë ka thënë Ismaili për Infokus.

Derisa media të tjera e kanë raportuar këtë lajm si të vërtetët./Gazeta Infokus/

Unë zakonisht nuk çohna kaq herët, por sot më çoi një thirrje që ma ndreqi ditën:
Me kërkesën edhe insistimin e…

Posted by Fisnik Ismaili on Wednesday, March 31, 2021

Të tjera