Rozë

Rrëfimi ndryshe i Loredanës për jetën private dhe për ndarjen nga Mozzik

Autori: Gazeta inFokus 22:45 | 13 January 2020

Loredana, në një intervistë ekskluzive për NIN të Klan Kosova foli për herë të parë për një media shqiptare në lidhje me ndarjen nga Mozzik.

Deklaratën e saj të plotë për këtë zhvillim të bujshëm në jetën private e gjeni në videon më poshtë nga minuta e 17.

Ndarja e tyre ishte tema kryesore e showbizit muajve të fundit.

Për më shumë ndiqeni rrëfimin e saj:

Të tjera