Rozë

Rrëfim i fortë erotik +16 /Zhvirgjërova motrën e të dashurës, por tani….

Autori: Gazeta inFokus 09:19 | 13 January 2020

Një djalë 33-vjeç ka rrëfyer për “The Sun” historinë e tij me motrën e vogël të së dashurës. Ai ka thënë se e ka zhvirgjëruar motrën e saj, ndërsa tani ndihet i turpëruar, por ajo po kërkon të bëjë sërish seks me të.

Ndiqni më poshtë rrëfimin e tij:

Kam pasur marrëdhënie seksuale me motrën e vogël të të dashurës sime, kur ajo punonte deri vonë.

Ndihem krenar dhe i trupëruar, sepse unë ia mora virgjërinë asaj. Unë jam 33-vjeçar, ndërsa e dashura ime është 23-vjeçe. Ne jemi së bashku gati qe një vit, por lidhja jonë ishte e mrekullueshme.

U takuam me miq të përbashkët, dhe kemi pasur një kimi të vërtetë që nga fillimi. Motrën e të dashurës e kam takuar disa herë. Ajo sapo i ka mbushur 16 vjet.

Një natë isha në shtëpinë e të dashurës sime, pasi e kishim lënë për të dalur. Motra e saj erdhi tek dera dhe më tha se e dashura ime do të kthehet vonë nga puna, por më ftoi brenda.

Më bëri një filxhan kafe dhe u ulëm në kuzhinë për të biseduar. Prindërit e saj kishin shkuar vonë natën në Pazar.

Motra e saj filloi të më pyeste për të dashurat e mia të mëparshme dhe marrëdhëniet e mia të fundit.

Pastaj më pyeti për këshilla rreth seksit. Isha i befasuar sepse ajo ishte vetëm 16 vjece, dhe nuk doja të flisja për gjërat që ajo nuk ka mundur t’i dinte.

Ajo filloi të flirtonte me mua. E la telefonin e saj në tryezën e kuzhinës pranë meje. Kur i erdhi një mesazh, ajo u ngrit për ta lexuar atë, pastaj u përkul për të më puthur. Unë e putha atë pastaj. Ajo më tha se i pëlqeja dhe se donte tërë kohën të më shihte mua.

I rezistova në fillim, por pastaj më ngjalli ndjenja. Ajo është një vajzë e bukur, e gjatë dhe e hollë dhe me një personalitet të fortë.

Ajo mori dorën time dhe shkuam lart në dhomën e saj. Përfunduam duke bërë seks. Unë kam qenë shumë i butë.

Ajo thotë se dëshiron që ne ta bëjmë atë përsëri, por unë nuk kam qenë në gjendje për të pare në sy të dashurën time qysh nga atëhere.

Unë nuk mendoj se ajo dyshon, por unë e di se ajo do të më hedh në mbeturina sapo të kuptojë çfarë I kam bërë prapa shpinës.

Përgjigjja e psikologes:

Dhe kush mund të fajësojë atë, nëse e bën ajo?

Ju mund të mos keni thyer asnjë ligj duke pasur marrëdhënie seksuale me këtë vajzë, por atë që keni bërë është moralisht shumë e gabuar.

Motra e të dashurës suaj, ka karakteristika të ngjashme me të, kështu që nuk është për t’u habitur që jeni tërhequr nga ajo. Por pësuat një dështim të rëndë të vullnetit, të nxitur nga epshi. E dashura juaj është tradhtuar dyfish nga dy persona që ajo i beson më së shumti dhe mbështetet tek ta.

Ndoshta jeni ndjerë mirë me motrën e saj, por duhet të hidhni një hap të shpejt të jeni të vendosur. Tregoji asaj se kjo duhet të përfundojë tani dhe premtoj vetes se një gjë e tillë nuk do të përsëritet. Kjo është ajo që ka me të vërtetë rëndësi.

Të tjera