Rozë

Rrëfehet modelja e njohur: Kam shpenzuar 100 mijë dollarë për të bërë s*ks në …

Autori: Gazeta inFokus 11:38 | 23 May 2022

Një modele e OnlyFans ka treguar se ka shpenzuar më shumë se 100,000 dollarë (82,000 £) duke bërë seks në vende të pazakonta për të ‘përmbushur fantazitë e saj’. Ajo thotë se nuk ka ndërmend të ndalet përsa kohë që kjo që po bën po i pëlqen. Mimi Boliviana tha se kurrë nuk e ka menduar dy herë shpenzimin e parave për fantazitë e saj seksuale.

Modelja 33-vjeçare boliviane u martua së fundmi, por në vend që ta ngadalësojë pak ritmin e aventurave, ajo duket se tani dëshiron të shpenzojë edhe më shumë për “t’u freskuar” në vende unike.

Mimi e bëri dasmën e saj të ëndrrave në Dubai me modelin Victor Ferraz. Ajo tha: Unë kam shpenzuar tashmë mbi 100,000 dollarë për të përmbushur fantazitë e mia seksuale dhe tani e martuar, do të shpenzoja edhe më shumë.

Të tjera