Sport

Rrahmani titullar ndaj Juventusit?

Autori: Gazeta inFokus 14:28 | 07 April 2021

Napoli dhe Juventusi do të takohen sonte, ndeshje kjo e mbetur në kuadër të Serie A-s, shkruan Gazeta inFokus.

Dueli do të luhet me fillim nga ora 18:45, në kuadër të xhiros së tretë.

Nga minuta e parë këtë përballje pritet ta nisë mbrojtësi i kombëtares së Kosovës, Amir Rrahmani, të paktën kështu kanë raportuar mediat italiane.

Me poshtë gjeni formacionet e mundshme të këtij ballafaqimi.

Juventus: Szczesny; Cuadrado, De Ligt, Chiellini, Danilo; McKennie, Arthur, Bentancur, Chiesa; Morata, Ronaldo

Napoli: Meret; Di Lorenzo, Rrahmani, Koulibaly, Hysaj; Fabian, Demme, Zielinski; Lozano, Mertens, Insigne./Gazeta inFokus/

Të tjera