Lajme

Rrahje në mes nxënësve në një shkollë të Gjakovës

Autori: Gazeta inFokus 10:59 | 19 November 2020

Dy nxënës janë rrahur ndërmjet vete pas një mosmarrëveshje, shkruan Gazeta inFokus.

Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor pas lëndimeve të marra.

Përleshja ka ndodhur të mërkurën, rreth orës 12:00.

Për rastin është njoftuar prokurori publik dhe pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt, thuhet në raportin e policisë. /Gazeta inFokus/

Të tjera