Lajme

Rrahje me mjete te forta

Autori: Gazeta inFokus 10:04 | 27 April 2017

Katër persona kanë pësuar lëndime trupore  pas një rrahje me mjete te forta në  Deçan

Të lënduarit kanë pranuar ndihmën mjekësorë, transmeton infokusi.com

Në lidhje me rastin janë arrestuar dy të dyshuar dhe me vendim të prokurorit njëri është dërguar në mbajtje , ndërsa i dyshuari tjetër është liruar në procedurë të rregullt./INFOKUSI

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered…

Të tjera