Lajme

Rrahje mes 10 personave në Suharekë

Autori: Gazeta inFokus 09:24 | 29 July 2021

Një përleshje fizike ka ndodhur mbrëmë në qytetin e Suharekës.

Raportohet se pas një mosmarrëveshje ka ardhur deri tek rrahje në mes 10 meshkujve.

Të lënduarve i është ofruar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të tjera