Lajme

Rrahje masive në mes të Prishtinës/VIDEO/FOTO

Autori: Gazeta inFokus 12:43 | 15 May 2017

Një rrahje masive ka ndodhur para pak minutash në Qendër të Prishtinës, konkretisht përballë Grand Hotel-it. Në këtë rrahje janë përfshirë shumë persona, ku ka pasur edhe të lënduar.

Në vendin e ngjarjes ka arritur Policia e Kosovës, bashkë me Autoambulancën/raporton Gazeta Tribuna

Kjo ka shkaktuar një kolonë të madhe të automjeteve dhe nervozizëm të madh tek shoferët.

Arsyeja e kësaj zënke ende nuk dihet/gazeta Tribuna

 

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera