Sport

Rrahje masive mes futbollistëve në finalen e Kupës së Rusisë (Video)

Autori: Gazeta inFokus 10:07 | 03 May 2017

Ndeshja finale e Kupës së Rusisë mes Ural dhe Lokomotiv Moscow (0:2) ka përfunduar me grushte

Lokomotiv Moscow e ka fituar Kupën e Rusisë pasi ka mundur në finale Uralin me rezultatin 2:0. Megjithatë, për shumëkë, kjo ndeshje do të kujtohet për sherrin që shpërtheu në minutat shtesë të takimit.

Lojtarët e të dy skuadrave u përfshinë në një sherr masiv në fushë, duke shkëmbyer grushte me njëri-tjetrin, aq sa gjyqtari u detyrua t’i jepte katër kartonë të kuq, nga dy për secilës skuadër. /Express/

Rëndësia e shkathtësive kompjuterike për studime

Të tjera