Lajme

Rrahje e rëndë në Bajgorë

Autori: Gazeta inFokus 10:21 | 02 May 2017

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar tre personi pasi dyshohet të kenë sulmuar me mjete te forta një mashkull.

Incidenti ka ndodhur në fshatin Bajgorë të Mitrovicës, transmeton Infokusi.com

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në spitalin rajonal, dhe gjendja e tij sipas mjekëve është stabile, ndërsa të dyshuarit pas intervistimit, me vendim të prokurorit janë liruar. Rasti është duke u hetuar/INFOKUSI

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera