Lajme

Rrahje brutale në “Albi Mall” sigurimi bën për spital një person

Autori: Gazeta inFokus 13:58 | 18 May 2021

Një diskutim i ashpër verbal mes sigurimit dhe një personi në “Albi Mall” ka degjeneruar në dhunë fizike.

Sipas pamjeve shihet se si sigurimi rreh barabarisht personin në fjalëMë poshtë i’u sjellim videon e plotë:

Të tjera