Lajme

Rrahin zyrtarët e pyllit pasi i zënë duke transportuar dru

Autori: Gazeta inFokus 09:53 | 27 April 2017

Policia e Kosovës ka njoftuar se dy zyrtare të pylltarisë janë sulmuar fizikisht nga 2 të dyshuar.

Te dyshuarit po transportonin dru në mënyrë të kundërligjshme, transmeton infokusi.com

Të dyshuarit dhe viktimat kanë pranuar trajtim të nevojshëm mjekësor, pasi që të njëjtit kishin pësuar lëndime të lehta trupore.

Me vendim të prokurorit rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt./INFOKUSI

Etiketa:
Kush janë analistët e sigurisë së informacionit?

Të tjera