Lajme

Rrahen dy të burgosur në Dubravë

Autori: Gazeta inFokus 09:11 | 05 October 2021

Dy persona janë rrahur në burgun e Dubravës në Istog.

Kështu është raportuar përmes raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

“Është raportuar se pas një mosmarrëveshje në mes të dy të burgosurve, i dyshuari mashkull  kosovar e ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull  kosovar”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Sipas Policisë viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./Gazeta Infokus/

Të tjera