Lajme

Rrah gruan

Autori: Gazeta inFokus 10:50 | 03 May 2017

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij.

Rasti ka ndodhur në Malisheve, transmeton infokusi.com

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje./INFOKUSI

Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera