Lajme

Rrah dhe kërcënon gruan dhe familjarët e tjerë

Autori: Gazeta inFokus 11:03 | 17 May 2017

Një person është arrestuar pasi ka keqtrajtuar familjen njëherësh bashkëshorten e tij e ka kanosur dhe e ka sulmuar fizikisht.

Rasti ka ndodhur mbrëmë në Mitrovicë, transmeton infokusi.com

Policia e Kosovës ka njoftuar se i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje/INFOKUSI

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera