Lajme

Rrah bashkëshorten në Fushë Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 12:02 | 01 May 2017

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Fushë Kosovë  pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i është ofruar trajtim mjekësor, transmeton Infokusi.com

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje/INFOKUSI

Mitrev me letër drejtuar Komitetit të Helsinkit: Ka një sulm të organizuar kundër meje

Të tjera