Rozë

Rozana Radi shfaq linjat trupore e veshur në bikini

Autori: Gazeta inFokus 22:25 | 06 August 2018

Kanë kaluar më tepër se një vjet që nuk ka sjell ndonjë këngë të re për tregun muzikor shqiptar.

Por, kjo nuk do të thotë që Rozana Radi të mos përfolet edhe në rubrikat rozë të mediave tona.

Normalisht, vjen vera edhe bukuroshen tonë mund ta shohim në poza të ndryshme gjersa ekspozon trupin.

-Advertisement-

Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe të bëra gjatë pushimeve verore gjersa biondina shihet në bikini të zi në një pishinë.

Theksojmë se një vit më parë korri sukses në “Këngën Magjike” duke dal fituese me këngën “Ma thuaj ti” dhe që nga ajo kohë më nuk ka publikuar ndonjë këngë të re.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera