Rozë

Rozana Radi pritet të bëhet pjesë e BigBrother VIP?

Autori: Gazeta inFokus 11:29 | 09 October 2021

Big Brother VIP startoi më 5 Tetor duke bërë bujë të madhe. Natën e spektaklit u prezantuan 14 VIP-at, por gjithsesi, Arbana Osmani përsëriti disa herë se këta janë VIP-at për momentin, pasi do të ketë hyrje të reja më vonë, kur të fillojnë dhe eleminimet e para.

Rozana Radi është një nga këngëtaret, e cila po përflitet për hyrjen në Big Brother VIP. Ajo vetë ka ngritur dyshime me disa postime në Instagram Story.

Rozana ka ripostuar dy herë rreth Big Brother VIP.


‘BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht ne platformen IPKO, ne dy kanale të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagese shtese, te numeruara 31 dhe 32 ne listen e kanaleve, si dhe permbledhjen javore ne kanalin TOP Channel’.

Të tjera