Rozë

Rozana Radi duket tmerrshëm në bikini (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 18:10 | 10 August 2017

Rozana Radi ka pozuar me bikini.

Por, ajo nuk është në formën e mirë trupore, raporton Infokusi.

Gjoksi i madh, barku dhe anash celuliti janë të pranishëm në pozën e Rozit.

-Advertisement-

Për më shumë gjykoni vet./Infokusi

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Çka do të thotë të gatuash shqip?

Të tjera