Rozë

Roza Lati shfaqet tërheqëse në bekini

Autori: Gazeta inFokus 17:48 | 11 August 2022

Roza Lati tashmë është në pushime, dhe herë pas here po shpërndanë imazhe në rrjetet sociale.

Së fundmi , ajo ka fokusuar format trupore në bekini të bardha, të cilat ishin me një model mjaftë të bukur, shkruan”Kosovarja”.

Bukuroshja imazhet i shoqëroi edhe më një mbishkrim interesante.

“Kur ju uroni mirë të tjerëve, gjërat e mira kthehen tek ju. Ky është Ligji i Natyrës”- kishte shkruar ajo.

Të tjera