Rozë

Roza Lati provokon me pozat me këmishën e hapur tek gjoksi

Autori: Gazeta inFokus 18:44 | 05 September 2021

Roza Lati nuk po ndalet së provokuari.

Moderatorja shqiptare e pëlqyer nga publiku dhe mjaft e ndjekur në instagram ka postuar disa imazhe të reja, shkruan lajmi.net.

Roza u shfaq veshur me një set material saten ngjyrë të zezë por që provoki duke lënë këmishën e hapur tek gjoksi.

Padyshim se kjo paraqitje e saj u komentuar shumë nga ndjekësit e saj të cilët i dhanë komplimente por edhe kritika.

Kujtojmë se Roza është në lidhje por nuk ka zbuluar identitetin e partnerit./

Të tjera