Rozë

Roza Lati flet troç: Shqiptarët kanë nevojë për s*ks, të legalizohet edhe marijuana

Autori: Gazeta inFokus 11:07 | 15 November 2021

Moderatorja Roza Lati njihet për natyrën e saj spontane dhe për të thënë atë që mendon pa u shqetësuar nga ajo që do të thonë të tjerët.

E ftuar së fundmi në “Expuls”, Roza Latit i tërhoqi vëmendjen “coveri” i celularit të moderatorit, ku shkruhet fjala “sex”.

Roza, duke biseduar me moderatorin për këtë gjë, u shpreh se:

“Shqiptarët kanë shumë nevojë për s*ks. Amortizojnë nervat, edhe për 3 tyma. Mos e harro! Mendoj qe duhet të legalizohet marijuana dhe shtëpitë publike dhe ky popull do ndreqet”, u shpreh ajo.

Etiketa:

Të tjera