Rozë

Roza Lati feston sot ditëlindjen, ja sa vite mbush moderatorja

Autori: Gazeta inFokus 14:34 | 13 June 2022

Moderatorja e njohur, Roza Lati feston sot ditëlindjen dhe mbush 34 vjeçe. Ajo është nga personazhet publike më me pak komplekse dhe kjo reflektohet në çdo deklaratë të saj.

Prej vitesh, Roza drejton emisionin “Why Not” dhe aty herë pas here nuk nguron të ndajë detaje nga jeta private. Megjithatë, moderatorja është e rezervuar në disa raste.

Sa i përket, pamjes së jashtme, ajo është në super formë dhe tërheq gjithmonë vëmendje me linjat perfekte./abcnews.al

Të tjera