Rozë

Roza Lati ekspozon gjoksin “fake” në bikini dy ngjyrëshe

Autori: Gazeta inFokus 19:45 | 24 July 2021

Moderatorja shqiptare është shfaqur atraktive.

Roza Lati ka sjellë imazhe të reja derisa shijon rrezet e diellit në bregdetin shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ajo është shfaq atraktive në bikini dy ngjyrëshe të kombinuar ngjyrë pink dhe portokalli teksa nuk lë pa ekspozuar gjoksin e saj të mbushur me botox.

Sidoqoftë Roza u pëlqye nga ndjekësit e saj për këtë foto atraktive të cilën e solli në ditë vikendi.

Rikujtojmë, se ajo është moderatorja shqiptare e cila e kishte puthur Feron i cili kishte qenë i ftuar në emsionin e saj.

Të tjera