Rozë

Roni pyetet për Semin dhe përgjigjet kështu

Autori: Gazeta inFokus 10:24 | 18 September 2022

Semi dhe Ron Zaiti pas projektit të përbashkët u përfolën për lidhje.

Ata u kapën mat nga mediat, duke lënë të kuptohet se ka më shumë.

Por nuk vonoi gjatë dhe burime raportuan për Prive se raporti i tyre mbeti me aq.

Megjithatë, miqësia nuk humbet.

Dikush e ka pyetur Ronin për një tjetër këngë me Semin duke i vendosur edhe qëllimisht një zemër për dashurinë në tentativë.

“Mbase në të ardhmen. Dua të bëj këngë me artistë të mirë” – u shpreh ai.

Për Ronin, Semi mbetet vetëm “artiste e mirë” siç edhe është realisht për krejt ne. /prive.al

Të tjera