Rozë

Ronela Hajati u rrëfen fansave ëndrrat e saj të parealizuara

Autori: Gazeta inFokus 15:14 | 19 May 2020

Ronela Hajati, gjatë kësaj periudhe pandemie po qëndron e mbyllur në shtëpi, ndërsa disa herë ka theksuar se nuk po frymëzohet as për këngë të reja.

Artistja i ka mbajtur fansat të informuar për të rejat rreth saj, me anë të postimeve që sjell në rrjetet sociale.

Së fundi, këngëtarja iu përgjigj pyetjeve të fansave që donin të dinin më shumë rreth saj dhe një ndër ta e pyeti se cila është ëndrra e saj që nuk i është bërë ende realitet.

“Këtë punën e internacionales, po s’besoj se do bëhet më tani…”, ishte përgjigjja e Ronelës për ndjekësit e saj.

Të tjera