Rozë

Ronela Hajati kapet “mat” me këngëtarin shqiptar (FOTO )

Autori: Gazeta inFokus 10:57 | 04 March 2021

Këngëtarja e njohur Ronela Hajati është shumë e komentuar për jetën private. Së fundmi, ajo është fotografuar me këngëtarin e “ThreeDots”, Brunon.

“Prive” “i ka kapur mat” në një kafene të Tiranës. Dyshja shfaqen duke dëgjuar këngë në celular dhe fansat janë të mendimit se do të vijnë me ndonjë bashkëpunim.

Kujtojmë se para disa ditësh, Ronela lajmëroi se ka gati një album të ri, të titulluar “Rron”.

Të tjera