Rozë

Ronaldo poston foto me pizhame duke u relaksuar, Georgina tërbon rrjetin me pozat provokuese me bikini

Autori: Gazeta inFokus 10:58 | 15 September 2020

Po aq e patëmetë sa partneri i saj, Georgina Rodriguez është një femër me forma perfekte trupore.

Nëse Cristiano Ronaldo ka rifilluar angazhimet e tij me ekipin, modelja sigurisht që nuk mbetet pas, duke u marrë me projekte të ndryshme modelingu.

Dhe nëse futbollisti poston foto relaksuese me pizhame nga jahti, ajo përgjigjet me imazhe me një normë të lartë erotike në të cilat pozon gjysmë e zhveshur, ku tregon format e saj shpërthyese.

Etiketa:

Të tjera