Sport

Ronaldo 400 (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 23:00 | 02 May 2017

Cristiano Roanldo ka shënuar het trik në fitoren 3:0 të Real Madridit ndaj Atletico Madridit

Me këtë tre gola, Cristiano Ronaldo ka hyrë në histori të skuadrës së tij, pasi për më pak se tetë edicione ka shënuar 400 gola.

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera