Rozë

Romeo Veshaj dhe Olsi Bylyku shkëmbejnë puthje në buzë, videoja bëhet virale

Autori: Gazeta inFokus 23:09 | 30 June 2022

Në episodin e radhës të emisionit “Më lër të flas” të ftuar janë Olsi dhe partnerja e tij Egli Tako.

E në promon e këtij emisioni Romeo dhe Olsi shihen duke u puthur në buzë.

A ka qenë thjeshtë një skeq apo ata e kanë rikthyer në formë shakaje puthjen e famshme në mes të Donaldit dhe Bores nuk dihet dhe mbetët të shihet.

Të tjera