Rozë

Romeo i buzëqeshur krahë Fifit

Autori: Gazeta inFokus 23:09 | 02 January 2022

Mbrëmjen e kaluar banorët janë surprizuar nga ish banorët e BBV-së.

Ishte Fifi ajo e cila emocionojë Donaldin pasi i rrëfeu që ka bërë tatuazhin e diskutuar brenda shtëpisë.

Pas natës së kaluar Fifi sot është takuar me binjakun e Donaldit, Romeon.

Romeo është ai që ka postuar imazh bashkë me këngëtaren dhe ka shkruar: Me Filoqylin tim.

Dyshja shihen të buzëqeshur krah njëri tjetrit dhe duke shumë të lumtur.

Fifi dhe Donaldi kanë pasur raporte të mira brenda shtëpisë së Big Brother Albania VIP.

Të tjera