Sport

Roma e barazon rezultatin ndaj Milanit

Autori: Gazeta inFokus 22:18 | 26 October 2020

Milani dhe Roma po luajnë momentalisht, në kuadër të javës së 5-të në Serie A, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘San Siro’, Roma e ka barazuar rezultat 2-2 në minutën e 69’.

Golin për romakët e ka realizuar Jordan Veretout./Gazeta inFokus/

Të tjera