Rozë

Roja u vra gjatë sulmit me armë, banorët e BBV bëjnë gjestin e veçantë në nder të tij

Autori: Gazeta inFokus 09:56 | 30 March 2023

Banorët e Big Brother Vip kanë bërë homazhe mbrëmjen e sotme në kujtim të rojes së sigurisë Pal Kola, i cili humbi jetën mëngjesin e së hënës pas një sulmi me armë në Top Channel.

Banorët u njohën me lajmin e hidhur vetëm mbrëmjen e së martës gjatë spektaklit, edhe pse në momentin e sulmit ata ishin zgjuar dhe i dëgjuan breshërit e kallashnikovit.

Pas lajmit të trishtë Luiz Ejlli deklaroi se nëse do të dalë ai fituesi i këtij edicioni, një pjesë të shumës prej 100 mijë eurosh do ja dhurojë familjes së të ndjerit Pal Kola.

Ku janë ofertat më të mira për Bajram?

Të tjera