Sport

Robin Krasniqi konfirmon fejesën, publikon foto me modelen e njohur

Autori: Gazeta inFokus 21:31 | 16 November 2021

Ditëve të fundit në mediat rozë është përfolur për një lidhje mes Robin dhe Marigona Krasniqit.

Edhe pse modelja ka mohuar këtë fakt, boksieri i famshëm vendosi që sonte të bëj publike statusin e tij.

Në llogarinë e tij në ‘Facebook’ ndau një imazh teksa të dy pozuan duke buzëqeshur, duke konfirmuar fejesën me bukuroshen shqiptare.

Në mbishkrimin e kësaj foto ka vendosur një zemër të kuqe, e cila simbolizon dashurinë.

Të tjera